odehraná utkání

HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV E - SOKOL VYSEHRAD B
73:64
(PREBOR B)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV B - TESLA - VSTJ MEDICINA A
73:71
(PREBOR A)
HOME - GUEST
BK SLAVOJ PRAHA - SOKOL ZIZKOV F
51:64
(3.TRIDA)
HOME - GUEST
SOKOL MOTOL A - ZIZKOV FALCONS C
65:79
(PREBOR A)
HOME - GUEST
BK KUNRATICE DDM PRAHA 10 - SOKOL ZIZKOV
53:56
(PREBOR U17)

Žižkovské Áčko v čele tabulky

Publikováno: 7. 11. 2016 | Autor: Jaroslav Civín | Kategorie: Muži A

Po 6. kole drží A-tým Sokola Žižkov prvenství skupiny. 

1. října odstartoval další ročník druhé ligy s již tradiční účastí našeho klubu. Družstvo během letní přípravy zaznamenalo několik změn. Jednou z těch hlavních byl odchod Marka Haffnera do klubu BK Wolves Radotín, který bojuje o čelo tabulky ve skupině B. Do kádru našeho družstva se po delší prvoligové pauze v domovském Trutnově vrátil Matěj Malý. Jádro týmu je však stále postaveno na stálicích našeho klubu Lev, Srna, Smrž, Komárek, Böhm, Peterka, které po delší hráčské pauze doplnil na hřišti i Jaroslav Civín ml.

Družstvo má na svém kontě v současnosti skalpy týmů Ústí nad Labem, Litoměřic a Thermia Karlových Varů. V utkání s BC Slaným mohli být diváci svědky netradičního úkazu, kdy byla po šarvátce vyloučena většina hráčů obou týmů a utkání se tak dohrávalo pouze dva proti dvěma. Dále pak družstvo zvítězilo v utkáních s BK Klatovy a Jiskrou Domažlice.

 

Další utkání jsou na programu již tento víkend 12. listopadu, kdy se naši borci představí na palubovce městského rivala Sokol Kbely a v neděli 13. listopadu odcestuje za Prahu k utkání s družstvem BC Benešov.