(PREBOR A)

U12 v Lounech

Publikováno: 14. 6. 2016 | Autor: Honza Pospíšil | Kategorie: Přípravky U11 3x3

V pondělí odehráli Žižkováci přátelské utkání v Lounech.

Družstvo pod vedením trenérů Velenský, Eichler cestovalo v pondělí 13.6. do Basketbalové akademie Louny za účelem seznámení se s místním areálem před plánovaným letním soustředěním. V rámci této návštěvy odehrálo družstvo ve složení Bokondas, Klein, Krstevski, Janeček, Kapusta, Gregar, Malkus, Král, Machálek, Bouček, Kukla a Vagner také přátelské utkání s hráči BA. Žižkováci se v prvních minutách utkání příliš nesoustředili a dovolili skórovat domácím poměrně snadno. To naznačovalo skóre 10:0 po 4 minutách první čtvrtiny. Nicméně do poločasové pauzy stáhli úvodní manko na rozdíl pouhých 4 bodů. Třetí čtvrtka byla ve znamení boje o každý odražený míč a výraznější vedení si nevybudoval ani jeden z týmů. V závěru ovšem domácí ukázali v čem je jejich síla a rychlými protiútoky a koši z druhých a třetích pokusů utkání ovládli.

Gratulujeme a těšíme se na letní přípravu na konci srpna!