odehraná utkání

HOME - GUEST
TJ KOSIRE B - SOKOL ZIZKOV B - TESLA
76:73
(PREBOR A)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV F - BASKETBALOVA SKOLA - TYGRI PRAHA
77:75
(3.TRIDA)
HOME - GUEST
SOKOL KBELY B - SOKOL ZIZKOV
78:52
(PREBOR U15)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV - BASKET SLOVANKA
10:112
(PREBOR U11 DIVKY)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV - USK PRAHA
17:90
(PREBOR U11 DIVKY)

Sokol Žižkov C - 1872 stále na vlně neúspěchu

Publikováno: 25. 10. 2015 | Autor: Petr Vopršál | Kategorie: Muži 1872
Sokol Žižkov C - 1872 stále na vlně neúspěchu

Basketbalisté 2×pa Motol A porazili ve 3. kole pražského přeboru Sokol Žižkov C 86:68. Muži pod vedením trenéra Radka Hušáka si tak připsali již čtvrtou prohru za sebou a jejich pozice v tabulce se pohybuje nebezpečně nízko.

Ztráty míče, neúspěšná střelba, neustálenost hry, tohle všechno brzdí basketbalisty žižkovského Céčka. Ani ve čtvrtém zápase proti průměrně věkově staršímu týmu z Motola, nedokázali Žižkováci urvat dva body. Tlak v prvním poločase zápasu byl pro domácí viditelně uspokojivější, avšak po otočení stran a zónovou obranou si Motol upravoval vedení hry až do konce utkání.

Borci ze Žižkova si spravovali chuť snad jen tvrdou obranou, tlakem na hráče s míčem nebo kvalitní prací pivotů, kteří se dobře orientovali pod košem soupeře. To předvedla i nová posila týmu Tomáš Babický, který zaznamenal první body v sezóně, ale také v dresu nového týmu. 

Další zápas sehrají muži v pondělí 26. 10. na palubovce týmu VŠTJ SF v hale ČVUT na Podbabě. Zápas začíná v 19:10 a jsou srdečně zváni věrní fanoušci Sokola Žižkov C.