71:67
(PREBOR A)

Po-Silvestrovská forma

Publikováno: 21. 1. 2014 | Autor: Ondřej Hübner | Kategorie: Muži Falcons

Falconi přezimovali na úspěšném 3. místě tabulky. Kdy v první půli sezóny prohráli jen s týmem Košíře v prodloužení a s týmem z Horních Počernic při absenci podkošových opor týmu.

Z Košířů exceloval v útoky Tomáš Tikalský, který nastřílel 29 bodů. Po Novém roce si ovšem nechal udělat nové tetování a proti týmu Jets, kteří se krčí ve středu tabulky dal „pouhých“ 19 bodů což zaostává za jeho zápasovým průměrem 30 bodů na utkání. Falcons už se těší na návrat několika hráčů po zranění, aby je podpořili v dalších zápasech.

Po Novém roce Falconi odehráli dva zápasy ve kterých jasně předčili soupeře. Dobrá výživa v podobě bramborových salátů, vánoček a cukroví se opět vyplatila. Bude jim to stačit na vytoužený postup do přeboru A?

O tom se můžete přesvědčit v odvetě proti Horním Počernicím v pátek 24.1. od 20:30 ve svatostánku sokolů v Koněvově ulici. Falconi si musí dát hlavně pozor na ostříleného vyhazovače nočních klubů Emila Palatinuse a jeho 7 loupežníků. Pokud by žižkováci vyhráli hrozí jim i postup na 1. místo!