odehraná utkání

HOME - GUEST
BC WIZARDS DDM P10 - SOKOL ZIZKOV
70:59
(PREBOR U11 DIVKY)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV - HB BASKET PRAHA
3:73
(PREBOR U11 DIVKY)
HOME - GUEST
BA SPARTA - SOKOL ZIZKOV
69:35
(PREBOR U11 DIVKY)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV E - ARITMA PRAHA
74:75
(PREBOR B)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV B - TESLA - SOKOL ZIZKOV D
112:81
(PREBOR A)

Juniory čekají 3 poslední utkání na palubovkách soupeřů

Publikováno: 15. 3. 2018 | Autor: Honza Pospíšil | Kategorie: U19
Juniory čekají 3 poslední utkání na palubovkách soupeřů

Pohled na tabulku finálové skupiny DL juniorů 4.kola před koncem není nejhorší, jenže… 

 

 

Junioři se v posledních týdnech nepotýkají s ideální formou. V posledním domácím představení v sobotu 3. března padli ve vyrovnané koncovce proti Snakes Ostrava B. Nedělní utkání proti Nové Huti zvládli o něco lépe, zvítězili, ale o dobrém výkonu se hovořit tedy rozhodně nedalo. 

V posledních 4. kolech skupiny je čekají postupně tři těžká utkání na palubovkách soupeřů v Ústí, v Kolíně a v Hradci Králové. Do baráže o extraligu postupují z finálové skupiny družstva umístěná na prvních dvou místech s tím, že vítěz skupiny má právo tento turnaj pořádat. V sázce je tedy minimálně možnost si prodloužit sezónu o další kvalitní utkání. Jak se k této možnosti Žižkováci postaví je tedy pouze a jenom na nich.

 

Komentář trenéra Ondřeje Velenského:

„Nejsme teď v ideální situaci. Po posledním hracím víkendu jsme díky prohrané sobotě měli smíšené pocity. Naše obrana nefungovala tak jak měla a v útoku jsme si nebyli schopni vyhovět. V posledních utkáních skupiny se musíme zkoncentrovat především na týmovou obranu a vypomáhání si navzájem. V útoku naopak nekomplikovat hru a jednoduše kombinovat. Všechny týmy ve skupině dokážeme porazit a bude to tedy jen o našich hlavách.“ 

img-4318