odehraná utkání

HOME - GUEST
BA SPARTA - ZIZKOV FALCONS
72:18
(PREBOR U12)
HOME - GUEST
SKB ROKYCANY - SOKOL ZIZKOV
69:57
(2. LIGA)
HOME - GUEST
ZIZKOV FALCONS - BASKETBALOVA SKOLA PRAHA
15:92
(PREBOR U12)
HOME - GUEST
BK MARIANSKE LAZNE - SOKOL ZIZKOV
60:86
(2. LIGA)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV E - SOKOL PRAZSKY B
60:71
(PREBOR B)

Juniory čekají 3 poslední utkání na palubovkách soupeřů

Publikováno: 15. 3. 2018 | Autor: Honza Pospíšil | Kategorie: U19
Juniory čekají 3 poslední utkání na palubovkách soupeřů

Pohled na tabulku finálové skupiny DL juniorů 4.kola před koncem není nejhorší, jenže… 

 

 

Junioři se v posledních týdnech nepotýkají s ideální formou. V posledním domácím představení v sobotu 3. března padli ve vyrovnané koncovce proti Snakes Ostrava B. Nedělní utkání proti Nové Huti zvládli o něco lépe, zvítězili, ale o dobrém výkonu se hovořit tedy rozhodně nedalo. 

V posledních 4. kolech skupiny je čekají postupně tři těžká utkání na palubovkách soupeřů v Ústí, v Kolíně a v Hradci Králové. Do baráže o extraligu postupují z finálové skupiny družstva umístěná na prvních dvou místech s tím, že vítěz skupiny má právo tento turnaj pořádat. V sázce je tedy minimálně možnost si prodloužit sezónu o další kvalitní utkání. Jak se k této možnosti Žižkováci postaví je tedy pouze a jenom na nich.

 

Komentář trenéra Ondřeje Velenského:

„Nejsme teď v ideální situaci. Po posledním hracím víkendu jsme díky prohrané sobotě měli smíšené pocity. Naše obrana nefungovala tak jak měla a v útoku jsme si nebyli schopni vyhovět. V posledních utkáních skupiny se musíme zkoncentrovat především na týmovou obranu a vypomáhání si navzájem. V útoku naopak nekomplikovat hru a jednoduše kombinovat. Všechny týmy ve skupině dokážeme porazit a bude to tedy jen o našich hlavách.“ 

img-4318