odehraná utkání

HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV E - SOKOL ZIZKOV D - 1872
49:69
(PREBOR B)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV E - SOKOL ZIZKOV D - 1872
49:69
(PREBOR B)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV - USK PRAHA B
50:61
(1. LIGA)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV B - TESLA - VSTJ MEDICINA A
88:80
(PREBOR A)
HOME - GUEST
USK PRAHA C - ZIZKOV FALCONS C
71:67
(PREBOR A)

Falcons odstartovali sezónu

Publikováno: 17. 10. 2013 | Autor: Honza Pospíšil | Kategorie: Muži Falcons
Falcons odstartovali sezónu

Žižkovský ‚D‘ tým letos hrající již třetím rokem II. nejvyšší pražskou soutěž vstoupil do další sezóny.

Příprava družstva na sezónu začala v posledním týdnu v září, kde se formoval Falconí herní projev. Nejprve bylo potřeba si po odpočinkovém létě řádně osahat balón, což některým jedincům dělalo potíž. K velké smůle jsme již v první časti přípravy přišli o podkošového bijce Sebastiana Pocheho, který k velké smůle musel podstoupit artroskopii kolene a v letošní sezóně se na hřiště bohužel nepodívá. Oslabil se tím náš převážně pivotmanský mančaft, ale to už bohužel k sportu patří. 

První zápas proti Sokolu Smíchov nenabízel příliš atraktivní basketbal, nicméně si naše družstvo se 40ti minutovou zónou poradilo a přišlo tak první vítězství. Druhý duel byl naopak nabídl divákovi poměrně zajimavý střet mladého basketbalu. Hrálo se rychle, bránilo se důrazně a o vítězství nakonec rozhodli zkušensti. Mladíci z „Get Better Academy“ hrající I. Ligu mužů nemohli konkurovat naší převaze pod košem a podlehli. Na třetí letošní utkání dorazili Falcons do. Horních Počernic bez svých podkošových opor Jářina, Sévy, Dejva a Nekwajze a poprvé v sezóně zakusili hořkost porážky. Nicméně výsledek utkání (-7) nebyl nijak ostudným. 

V následujícím týdnu sehrají Falconi další dvě utkání a v pátek 25.10. se poprvé letos v sezóně představí doma. Srdečně zveme všechny přátele basketbalu, kamarády, přítelkyně a příznivce žižkovského oddílu. Žiž-co?