BASKETBALOVA SKOLA PRAHA - ZIZKOV FALCONS
67:52

16. kolo Krajského přeboru juniorů U19

Publikováno: 25. 1. 2015 | Autor: Jan Košař | Kategorie: U19

16. kolo Krajského přeboru juniorů U19. Žižkovští junioři se vydali pro další plný zisk bodů do Příbrami. Celý zápas byl plný nepřesností a hlavně nedaných volných střel. První poločas se nesl v duchu obran, kdy Junioři občas zrychlili hru a z následných polo-protiútoků dávali důležité body, díky nimž jsme soupeři odskočili na poločasové skóre 18:27 pro Žižkovské béčko. Nástup do druhého poločasu byl skvělý, během 3 minut dokázali dát Junioři 13 bodů, ale poté již žádný z otevřených střeleckých pokusů do konce čtvrtiny nepadl a proto byl stav po 3 čtvrtině 34:41 v náš prospěch. Poslední čtvrtina byla poměrně opatrná z obou stran, ale Příbramští pomalu stahovali náš náskok a 2 minuty před koncem snížili na rozdíl jediného bodu. Po oddechovém čase patřily poslední 2 minuty už jen našim Juniorům, kdy nám Příbramští nedokázali dát koš a tím pádem jsme si odvezli 11. vítězství v řadě. Výsledek utkání 51:56. Body v utkání Tarik 26, Kidun 7, Konvalinka 6, Pumpr, Hais a Žáček po 4 bodech, Guia 3 body a Seko 2 body. Trestné hody :13/7. Příští zápas odehrajeme proti týmu BK Kunratice. JK