BASKETBALOVA SKOLA PRAHA - ZIZKOV FALCONS
67:52

13. a 14. kolo Krajského přeboru juniorů U19

Publikováno: 14. 1. 2015 | Autor: Jan Košař | Kategorie: U19

Nový rok, stejní hráči, ale naprosto jiný tým. Naše koncentrace, bojovnost, odhodlanost a hlad po vítězství není takový, jaký by měl být. Ano vedeme celou soutěž s bilancí 10 výher a 0 porážek, což ale v žádném případě neznamená jistotu celkového umístění na první místě a i kdyby Hráči si už asi myslí, že není o co hrát, všechny zápasy se vyhrají sami a oni… pro to nemusí nic moc udělat!!!! Jestliže všichni hráči budou mít takovou mentalitu, je jasné že dříve a nebo později se jim to vymstí. Pevně věřím v lepší zítřky a doufám že víra a myšlení hráčů, bude stejně pevné, jako naše umístění v tabulce. První zápas proti Kutné Hoře, byl odevzdaný, nezodpovědný, hektický a takticky naprosto otřesný. Stejně tak jako v předešlém zápase i tentokrát šahali hráči z Kutné Hory po vítězství, čemuž jsme naštěstí dokázali zabránit. Výsledek utkání: 72:68 (15:17, 30:39, 49:50). Body : Tarik 24, Motyčka 12, Hais 10, Konvalinka 8, Seko 5, Nigrin a Vimmr 4 body, Pumpr 3, Žáček 2, Guia 0.
Nedělní zápas proti hráčům z Mělníka, kteří přijeli „naštěstí“? jen v 7 lidech, dopadl díky 4 čtvrtině 63:43. Hráči z Mělníka odehráli 2 čtvrtinu z říše snů, kdy po těžkých dvoubodových střelách, přidali ještě 2 trojky z čehož tu poslední střílenou přes hráče a ještě skoro z půlky hřiště jsme si opravdu nezasloužili. Po změně stran přišel náš obraný nápor a Mělničtí dokázali dát ve 3 čtvrtině pouze 6 bodů a ve čtvrtině čtvrté 8 bodů a však díky naší neschopností v zakončení nebyl výsledek zcela přesvědčivý. Výsledek : 63:43 (14:11, 24:29, 40:35) Body : Motyčka 15, Sejrani a Barták 12 bodů, Žáček 8, Pumpr 6, Seko a Hais 4, Guia 2, Kidun 0. Dobrý víkend odehrál Seko a Motyčka, Sejrani pouze v útoku. Doufám, že na příští zápas budeme 100% připravení a koncentrovaní. JK