Přípravka U10

Přehled týmu Přípravka U10

V basketbalové přípravce se věnujeme úplným začátečníkům a novým zájemcům o basketbal. Nábor probíhá po celý školní rok 2023-24 a basketbal si mohou přijít vyzkoušet chlapci narození v roce 2012 a mladší.

Trenéři

Radek Hušák ( cz en )
rhus19@seznam.cz
+420 606 655 949

Tréninky

Pondělí 16:30-18:00 (Malý sál)
Středa 15:30-17:30 (Malý sál)
Čtvrtek 15:00-16:00 (Malý sál)

Přebor A

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Sokol Dolní Počernice A222021901:156842
2.Sokol Motol A221932008:162641
3.Stavební fakulta A221841807:152140
4.VŠTJ Medicina A221481521:156036
5.TJ Košíře A221391939:165635
6.TJ ČZU Praha2211111759:180333
7.Žižkov Falcons B229131577:165231
8.TJ HÁJE - JM A229131610:170331
9.Fenix Modřany A227151539:167229
10.Sokol Žižkov C - TESLA227151615:184129
11.BA Sparta A224181616:176826
12.TJ ČSA221211301:182323
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
26.09. 2022 20:00Žižkov Falcons BSokol Žižkov C - TESLA78:66(24:21, 41:31, 51:49)(Kovačovič, Musil, Balog)
7.10. 2022 20:35Žižkov Falcons BStavební fakulta A75:93(21:30, 43:40, 60:70)(Hošek, Balog, Schaffner)
11.10. 2022 19:40VŠTJ Medicina AŽižkov Falcons B80:75(23:21, 37:37, 54:49)(Kec, Barták, Hejduk)
21.10. 2022 20:35Žižkov Falcons BBA Sparta A82:57(28:12, 47:28, 66:54)(Linhart, Jon, Syrovátka)
26.10. 2022 20:35Žižkov Falcons BTJ ČSA74:61(19:15, 37:21, 61:40)(Ulrych, Kavan, Týř)
9.11. 2022 20:40TJ HÁJE - JM AŽižkov Falcons B79:71(21:15, 33:38, 59:55)(Musil, Kavan, Ulrych)
16.11. 2022 20:35Žižkov Falcons BSokol Dolní Počernice A79:86(14:20, 36:37, 65:67)(Hošek, Ulrych, Kočovský)
22.11. 2022 20:05TJ ČZU PrahaŽižkov Falcons B74:71(18:17, 36:35, 45:58)(Ulrych, Bukovský, Hejduk)
2.12. 2022 20:35Žižkov Falcons BSokol Motol A66:82(17:20, 30:40, 48:59)(Melichárek, Jon, Balog)
9.12. 2022 20:35Žižkov Falcons BTJ Košíře A58:81(22:22, 43:37, 47:64)(Linhart, Vondráček, Šenk)
15.12. 2022 20:40Sokol Žižkov C - TESLAŽižkov Falcons B68:88(16:25, 38:44, 53:69)(Kec, Schaffner, Týř)
6.01. 2023 20:35Žižkov Falcons BFenix Modřany A70:60(18:16, 39:28, 53:43)(Kovačovič, Kavan, Svejkovský)
9.01. 2023 19:00Stavební fakulta AŽižkov Falcons B87:61(25:16, 40:32, 69:48)(Kovačovič, Záruba, Týř)
20.01. 2023 20:35Žižkov Falcons BVŠTJ Medicina A68:52(19:9, 40:27, 55:38)(Musil, Vondráček, Balog)
26.01. 2023 19:15BA Sparta AŽižkov Falcons B66:77(12:10, 29:41, 47:58)(Barták, Buršík, Jon)
1.02. 2023 18:40TJ ČSAŽižkov Falcons B51:52(15:6, 26:28, 35:39)(Ulrych, Vondráček, Buršík)
17.02. 2023 18:30Fenix Modřany AŽižkov Falcons B63:62(18:16, 36:35, 45:46)(Ulrych, Vondráček, Hejduk)
24.02. 2023 20:35Žižkov Falcons BTJ HÁJE - JM A75:61(20:19, 41:42, 63:50)(Ulrych, Schaffner, Hejduk)
3.03. 2023 19:10Sokol Dolní Počernice AŽižkov Falcons B86:77(24:13, 46:31, 74:47)(Kučírek, Kočovský, Syrovátka)
10.03. 2023 20:35Žižkov Falcons BTJ ČZU Praha78:89(19:28, 43:42, 56:59)(Jeřáb, Šenk, Syrovátka)
23.03. 2023 20:10Sokol Motol AŽižkov Falcons B103:80(28:26, 58:43, 84:65)(Blahout, Barták, Týř)
29.03. 2023 20:15TJ Košíře AŽižkov Falcons B107:60(26:14, 53:30, 74:49)(Musil, Buršík, Hejduk)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Jaroslav Brom2009501039014/964878.70202.00
0Kosťantyn Sierov0002203/26763.0021.00
0Tomáš Tax1907503518/563186.0082.67
1Tomáš Kopřiva183702101534/375424.20181.80
5Jan Nekvinda1948451316413/862524.00302.31
6Jan Pospíšil1938531630923/1043976.06362.25
8Michal Fabrici19895414541028/196815711.21211.50
11Jan Hubáček17565122382321/12571577.14100.45
15Ondřej Hübner19288223593338/225823910.39562.43
16Lukáš Renc19710551779138/236118410.82442.59
17Martin Mastný1989241202/210066.0000.00
21Jakub Eichler19480313271912/7581189.08171.31
22Sebastián Poche2009551845031/10321005.56432.39
24David Mastný196905828019/1684729.00313.88
33Ondřej Velenský18386120561350/34681859.25231.15
55Daniel Holátko19387320453431/185821010.50512.55