U11 3x3 A

Přehled týmu U11 3x3 A

Trenéři

Jaroslav Civín ( cz en )
jcivin@cbox.cz
+420 606 631 823
Artem Kartavtsev ( cz en uk )
kingkid1818@gmail.com

Tréninky

Úterý 16:00-17:30 (Malý sál)
Čtvrtek 15:30-17:00 (Malý sál)

Přebor U11 3x3

TýmZápasů+-SkóreBody
1.HB Basket Praha 3x30000:00
2.Sokol Žižkov 3x30000:00
3.Basket Slovanka A 3x30000:00
4.USK Praha B - kluci 3x30000:00
5.BA Sparta B dívky 3x30000:00
6.PORG Basket B 3x30000:00
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
30.11. -0001 00:00PORG Basket B 3x3Sokol Žižkov 3x30:0()()
30.11. -0001 00:00Sokol Žižkov 3x3USK Praha B - kluci 3x30:0()()
30.11. -0001 00:00Sokol Žižkov 3x3Basket Slovanka A 3x30:0()()
30.11. -0001 00:00HB Basket Praha 3x3Sokol Žižkov 3x30:0()()
30.11. -0001 00:00Sokol Žižkov 3x3BA Sparta B dívky 3x30:0()()
Soupiska týmu není pro tuto soutěž dostupná.

Přebor U11 3x3 Skupina D

TýmZápasů+-SkóreBody
1.BA Radotín 3x366056:1712
2.Sokol Žižkov 3x365151:2211
3.TJ Sokol Pražský 3x364245:2710
4.Basket Slovanka A 3x363335:379
5.SK Velká Ohrada 3x362426:478
6.BA Sparta B dívky 3x361531:427
7.TJ Sokol I. Smíchov 3:360610:626
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
10.11. 2019 11:45Sokol Žižkov 3x3Basket Slovanka A 3x38:4()(Kopecký)
10.11. 2019 13:15BA Radotín 3x3Sokol Žižkov 3x37:6()(Podařil)
11.01. 2020 13:45Sokol Žižkov 3x3TJ Sokol Pražský 3x39:3()(Krotil)
11.01. 2020 14:30Sokol Žižkov 3x3TJ Sokol I. Smíchov 3:311:1()(Krotil)
9.02. 2020 09:15SK Velká Ohrada 3x3Sokol Žižkov 3x32:10()(Kopecký)
9.02. 2020 11:30BA Sparta B dívky 3x3Sokol Žižkov 3x35:7()(Podařil)
Soupiska týmu není pro tuto soutěž dostupná.

Přebor U11 3x3 Skupina A

TýmZápasů+-SkóreBody
1.TJ Sokol Dubeč 3x366064:912
2.USK Praha B - kluci 3x365166:711
3.Sokol Kbely B 3x363331:419
4.Basket Slovanka A 3x363334:389
5.BC Košíře 3x362421:528
6.BA Sparta B dívky 3x361519:547
7.Sokol Žižkov 3x361519:537
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
7.10. 2018 08:30Basket Slovanka A 3x3Sokol Žižkov 3x39:3()(Melzerová)
7.10. 2018 09:50Sokol Žižkov 3x3Sokol Kbely B 3x39:3()(Melzerová)
7.10. 2018 10:30BC Košíře 3x3Sokol Žižkov 3x39:3()(Melzerová)
25.11. 2018 14:30Sokol Žižkov 3x3BA Sparta B dívky 3x34:8()(Syrovátka)
25.11. 2018 15:10Sokol Žižkov 3x3USK Praha B - kluci 3x30:12()(Syrovátka)
25.11. 2018 16:30TJ Sokol Dubeč 3x3Sokol Žižkov 3x312:0()(Syrovátka)
Soupiska týmu není pro tuto soutěž dostupná.