U12

Přehled týmu U12

Trenéři

Jaroslav Civín ( cz en )
jcivin@cbox.cz
+420 606 631 823
Artem Kartavtsev ( cz en uk )
kingkid1818@gmail.com
+420 731 943 858petr.kubin@cbox.cz

Tréninky

Úterý 16:00-17:30 (Malý sál)
Čtvrtek 15:30-17:00 (Malý sál)

Přebor U12

TýmZápasů+-SkóreBody
1.BŠ Tygři Praha770576:21714
2.USK Praha 651437:22611
3.BA Radotín651361:18311
4.TJ Sokol Dubeč642435:22310
5.TJ Sokol Pražský 725361:2629
6.BA Sparta62498:3978
7.Sokol Kbely523177:3097
8.Sokol Vyšehrad50584:2295
9.Jižní Supi41397:2965
10.Žižkov Falcons40445:3294
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
30.11. -0001 00:00Žižkov FalconsSokol Kbely0:0()()
30.11. -0001 00:00Sokol VyšehradŽižkov Falcons0:0()()
9.10. 2021 09:00Žižkov FalconsBŠ Tygři Praha11:113(8:29, 8:59, 10:83)(Lahoda, Tvrdíková)
9.10. 2021 12:00TJ Sokol Pražský Žižkov Falcons84:14(17:4, 41:6, 59:14)(Lampa, Podařil)
10.10. 2021 10:30BA RadotínŽižkov Falcons75:8(24:6, 39:0, 59:8)(Lahoda, Kuděj)
10.10. 2021 15:00Žižkov FalconsJižní Supi12:57(4:11, 4:33, 10:37)(Jilg, Dvořák)
11.12. 2021 10:30Žižkov FalconsTJ Sokol Dubeč0:0()()
12.12. 2021 09:00Žižkov FalconsBA Sparta0:0()()
12.12. 2021 10:30USK Praha Žižkov Falcons0:0()()
22.01. 2022 00:00Jižní SupiŽižkov Falcons0:0()()
22.01. 2022 00:00Žižkov FalconsTJ Sokol Pražský 0:0()()
23.01. 2022 00:00Žižkov FalconsBA Radotín0:0()()
23.01. 2022 00:00BŠ Tygři PrahaŽižkov Falcons0:0()()
19.02. 2022 00:00Sokol KbelyŽižkov Falcons0:0()()
19.02. 2022 00:00Žižkov FalconsSokol Vyšehrad0:0()()
9.04. 2022 00:00Žižkov FalconsUSK Praha 0:0()()
10.04. 2022 00:00BA SpartaŽižkov Falcons0:0()()
10.04. 2022 00:00TJ Sokol DubečŽižkov Falcons0:0()()
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0David Jirout00041002/2100225.5020.50
0František Nikodem0004000/0000.0030.75
0Hubert Hubka0004602/00123.0030.75
0Ivan Šnajperk0004000/0000.0041.00
0Jordi Nogareda0002000/0000.0021.00
0Marek Grynhoff0004002/0000.0000.00
0Martin Benda0004000/0000.0082.00
0Oliver Storey0004000/0000.0010.25
0Ondřej Makal0004102/0020.5010.25
0Přemysl Čejka0004000/0000.0051.25
0Tomáš Straka0004000/0000.0061.50
0Tomáš Hrůza0004402/15092.2520.50

Přebor U12 Kvalifikace C

TýmZápasů+-SkóreBody
1.BŠ Tygři Praha220111:954
2.TJ Sokol Pražský 20295:1112
3.Žižkov Falcons0000:00
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
30.11. -0001 00:00TJ Sokol Pražský Žižkov Falcons0:0()()
30.11. -0001 00:00Žižkov FalconsBŠ Tygři Praha0:0()()
30.11. -0001 00:00Žižkov FalconsTJ Sokol Pražský 0:0()()
30.11. -0001 00:00BŠ Tygři PrahaŽižkov Falcons0:0()()
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Aleš Rieger000101205/00242.4080.80
0Antonín Motýl0002000/0000.0000.00
0Štěpán Drlík00010402/15090.9050.50
0Daniel Jirout1574401031221/733757.50121.20
0Filip Romanovský0001030022/732676.70111.10
0Hubert Hubka0006400/0081.33101.67
0Jan Rudolf0008200/0040.5020.25
0Jan Bažant0005100/0020.4051.00
0Jan-Martin Učík000612016/319274.50101.67
0Jordi Nogareda0002000/0000.0000.00
0Kyryl Ostapko0009904/125192.11121.33
0Lukáš Nemček0004400/0082.0041.00
0Marco Virgulti15040082409/667546.75121.50
0Marek Prokeš0004300/0061.5000.00
0Matyáš Měkyš0006201/0040.6700.00
0Ondřej Makal0003100/0020.6720.67
0Ondřej Borovička0006100/0020.3300.00

Přebor U12 Kvalifikace B

TýmZápasů+-SkóreBody
1.BA Sparta660502:16512
2.Basketbalová škola Praha642493:27610
3.TJ Sokol Dubeč624188:4318
4.Žižkov Falcons606151:4626
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
20.10. 2018 08:30Basketbalová škola PrahaŽižkov Falcons102:38(24:8, 50:14, 74:24)(Gráfová, Borýsková)
21.10. 2018 15:00TJ Sokol DubečŽižkov Falcons69:64(28:11, 36:38, 53:53)(Matys, Šeferová)
21.10. 2018 16:30Žižkov FalconsBA Sparta16:107(1:34, 2:61, 10:78)(Matys, Šeferová)
17.11. 2018 17:00Žižkov FalconsBasketbalová škola Praha15:92(6:15, 10:41, 13:64)(Lahoda, Šeferová)
18.11. 2018 10:40Žižkov FalconsTJ Sokol Dubeč0:20()(Gráfová, Beran)
18.11. 2018 14:00BA SpartaŽižkov Falcons72:18(18:6, 43:12, 57:12)(Lahoda, Syrovátka)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Krstevski1775001888035/144019010.56251.39
0Adam Batelka00026017/635189.0021.00
0Štěpán Sedláček160500624016/1063589.67101.67
0Daniel Jirout157440201904/00381.90180.90
0David Pršala0001000/0000.0000.00
0David Klein15749022630101/36361627.36200.91
0Filip Romanovský00011202/0040.3670.64
0Hugo Hrabal0002100/0021.0021.00
0Jakub Obruča0004000/0000.0020.50
0Jakub Bumba000141504/00302.1480.57
0Jan Batelka0001325018/844584.4690.69
0Jan-Martin Učík00031202/2100268.6710.33
0Karel Vagner1655302271064/21331637.41492.23
0Kyryl Ostapko00017502/150110.65150.88
0Marco Virgulti150400161528/563412.56161.00
0Martin Chvátal1543902032029/724713.55341.70
0Martin Alan Dušek00018102/15030.17281.56
0Matyáš Sebestyen149350212202/00442.10160.76

Přebor U12 Fáze 2

TýmZápasů+-SkóreBody
1.Sokol Kbely16124823:59028
2.TJ Sokol Dubeč16106805:59526
3.Žižkov Falcons16106715:71326
4.BA Radotín16412610:83820
5.Sokol Vyšehrad16412459:67620
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
15.12. 2018 09:00Žižkov FalconsSokol Vyšehrad37:34(5:13, 18:16, 22:26)(Syrovátka, Lišková)
15.12. 2018 12:30Sokol KbelyŽižkov Falcons42:71(11:15, 25:32, 33:59)(Syrovátka, Lišková)
16.12. 2018 10:40Žižkov FalconsSokol Kbely74:35(18:5, 34:16, 54:22)(Vrla, Radovskii)
16.12. 2018 12:20BA RadotínŽižkov Falcons45:55(16:15, 34:19, 43:41)(Vrla, Radovskii)
5.01. 2019 09:00Žižkov FalconsTJ Sokol Dubeč33:42(5:12, 13:20, 20:39)(Vagnerova, Vampola)
5.01. 2019 12:00TJ Sokol DubečŽižkov Falcons29:46(4:16, 12:26, 24:33)(Lišková, Ehrenberger)
6.01. 2019 09:00Sokol VyšehradŽižkov Falcons34:71(15:16, 18:34, 52:24)(Průša, Vampola)
26.01. 2019 08:00Žižkov FalconsBA Radotín54:33(8:9, 28:17, 34:26)(Vagnerova, Vampola)
27.01. 2019 09:00Sokol KbelyŽižkov Falcons72:41(8:16, 39:23, 49:33)(Kršková, Vampola)
27.01. 2019 10:30Žižkov FalconsSokol Vyšehrad20:0()(Kršková, Vampola)
9.03. 2019 08:30Žižkov FalconsSokol Kbely18:59(5:29, 7:37, 10:47)(Syrovátka, Ehrenberger)
9.03. 2019 10:10BA RadotínŽižkov Falcons62:47(6:16, 32:24, 48:40)(Syrovátka, Ehrenberger)
10.03. 2019 09:00TJ Sokol DubečŽižkov Falcons79:24(25:4, 35:13, 60:17)(Beran, Průša)
10.03. 2019 12:30Žižkov FalconsTJ Sokol Dubeč26:70(6:21, 16:37, 23:56)(Matys, Jindřichová)
3.04. 2019 17:00Sokol VyšehradŽižkov Falcons37:38(8:4, 20:17, 30:25)(Kucharič, Treml)
7.04. 2019 10:00Žižkov FalconsBA Radotín60:40(11:14, 25:27, 40:37)(Jindřichová, Radovskii)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Krstevski1775001888035/144019010.56251.39
0Adam Batelka00026017/635189.0021.00
0Štěpán Sedláček160500624016/1063589.67101.67
0Daniel Jirout157440201904/00381.90180.90
0David Pršala0001000/0000.0000.00
0David Klein15749022630101/36361627.36200.91
0Filip Romanovský00011202/0040.3670.64
0Hugo Hrabal0002100/0021.0021.00
0Jakub Obruča0004000/0000.0020.50
0Jakub Bumba000141504/00302.1480.57
0Jan Batelka0001325018/844584.4690.69
0Jan-Martin Učík00031202/2100268.6710.33
0Karel Vagner1655302271064/21331637.41492.23
0Kyryl Ostapko00017502/150110.65150.88
0Marco Virgulti150400161528/563412.56161.00
0Martin Chvátal1543902032029/724713.55341.70
0Martin Alan Dušek00018102/15030.17281.56
0Matyáš Sebestyen149350212202/00442.10160.76