U13

Přehled týmu U13

Trenéři

Ondřej Velenský ( cz en ru )
o.velensky@seznam.cz
+420 605 783 404
David Bidlo ( )
D.bidlo@seznam.cz

Tréninky

Pondělí 15:00-16:00 (Velký sál)
Pondělí 16:00-17:00 (Malý sál)
Středa 17:30-19:00 (Malý sál)
Pátek 16:00-17:30 (Malý sál)

Přebor U13

TýmZápasů+-SkóreBody
1.TJ Sokol Pražský0000:00
2.TJ Sokol Dubeč0000:00
3.Žižkov Falcons0000:00
4.Sokol Kbely0000:00
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
30.11. -0001 00:00Žižkov FalconsTJ Sokol Dubeč0:0()()
30.11. -0001 00:00Sokol KbelyŽižkov Falcons0:0()()
30.11. -0001 00:00Žižkov FalconsTJ Sokol Pražský0:0()()
30.11. -0001 00:00TJ Sokol DubečŽižkov Falcons0:0()(Kočovský, Gottfried)
30.11. -0001 00:00TJ Sokol PražskýŽižkov Falcons0:0()(Kočovský, Podařil)
30.11. -0001 00:00Žižkov FalconsSokol Kbely0:0()(Kočovský, Podařil)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Aleš Rieger0000000/0000.0000.00
0Štěpán Drlík0000000/0000.0000.00
0Daniel Jirout1574400000/0000.0000.00
0Filip Romanovský0000000/0000.0000.00
0Hubert Hubka0000000/0000.0000.00
0Jan Rudolf0000000/0000.0000.00
0Jan-Martin Učík0000000/0000.0000.00
0Jaroslav Zamazal1505000000/0000.0000.00
0Jiří Jovbak0000000/0000.0000.00
0Jordi Nogareda0000000/0000.0000.00
0Kyryl Ostapko0000000/0000.0000.00
0Lukáš Nemček0000000/0000.0000.00
0Marco Virgulti1504000000/0000.0000.00
0Marek Prokeš0000000/0000.0000.00

Přebor U13 Kvalifikace B

TýmZápasů+-SkóreBody
1.BA Sparta 651530:14911
2.Sokol Kbely651358:25511
3.NBK 2007624253:3198
4.Žižkov Falcons60698:5166
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
13.10. 2018 11:40Žižkov FalconsNBK 200732:51(8:11, 9:23, 19:29)(Hejduk, Vagnerova)
14.10. 2018 08:30Sokol KbelyŽižkov Falcons78:11(18:1, 36:3, 48:5)(Hejduk, Šeferová)
14.10. 2018 10:10BA Sparta Žižkov Falcons125:0(40:0, 69:0, 101:0)(Hejduk, Šeferová)
10.11. 2018 09:00Žižkov FalconsBA Sparta 3:113(0:23, 0:53, 3:113)(Gráfová, Šeferová)
10.11. 2018 10:40Žižkov FalconsSokol Kbely23:89(6:23, 10:45, 20:60)(Gráfová, Šeferová)
11.11. 2018 09:00NBK 2007Žižkov Falcons60:29(10:4, 27:11, 42:23)(Šenk, Gráfová)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Krstevski1775002451015/6401084.50281.17
0Adam Batelka0001000/0000.0000.00
0Alexandr Floner16251023500/00100.43100.43
0Štěpán Sedláček1605004408/338112.7551.25
0Daniel Jirout1574402104/0021.0000.00
0David Pršala0003002/15010.3331.00
0David Klein1574902341055/1731994.30150.65
0Jakub Obruča0002100/0021.0021.00
0Jan Vávra164590201508/225321.60190.95
0Jan Pravenec16250010302/0060.6040.40
0Jan Batelka00091106/350252.78101.11
0Josef Nevšímal162500111507/114312.82111.00
0Josef Měkyš1816501630036/925694.31251.56
0Karel Vagner1655302038043/921854.25432.15
0Kyryl Ostapko0009302/0060.6791.00
0Martin Chvátal154390182006/117412.28170.94
0Martin Alan Dušek0007100/0020.2971.00
0Matyáš Sebestyen1493502100/0021.0021.00
0Ondřej Majkus16055022602/150130.59130.59
0Viktor Kapusta000121301/00262.1770.58
0Vojtěch Janeček1605002044040/718954.75170.85
0Vojtěch Bartoš1836302089096/252620310.15291.45

Přebor U13 Fáze 2

TýmZápasů+-SkóreBody
1.BK Kladno181711422:58535
2.NBK 2007181621394:55234
3.Porg Basket181261137:55630
4.Žižkov Falcons18810771:93226
5.Sokol Vyšehrad18612571:82724
6.BK Kunratice DDM P1018315473:122121
7.SoDoPo Štíři18117340:143519
DatumDomácíHostéSkóreČtvrtinyRozhodčíStatistiky
8.12. 2018 08:00NBK 2007Žižkov Falcons80:14(22:4, 40:10, 66:10)(Gráfová, Kohout)
8.12. 2018 11:00Žižkov FalconsBK Kladno39:69(15:15, 29:33, 31:47)(Lišková, Vampola)
9.12. 2018 10:40Porg BasketŽižkov Falcons58:35(12:7, 30:19, 44:23)(Melzerová, Ehrenberger)
9.12. 2018 12:20Žižkov FalconsSoDoPo Štíři80:20(20:6, 40:6, 65:16)(Melzerová, Ehrenberger)
19.01. 2019 09:00Žižkov FalconsBK Kunratice DDM P1059:41(6:16, 22:20, 33:36)(Šenk, Vampola)
19.01. 2019 12:00Sokol VyšehradŽižkov Falcons32:35(10:6, 16:21, 30:23)(Strnad, Ehrenberger)
20.01. 2019 11:00Žižkov FalconsNBK 200733:109(6:24, 10:50, 18:84)()
20.01. 2019 15:00BK KladnoŽižkov Falcons92:26(14:12, 40:18, 65:18)()
2.03. 2019 10:00Žižkov FalconsPorg Basket29:55(8:21, 22:31, 25:49)(Melzerová, Treml)
2.03. 2019 11:30SoDoPo ŠtířiŽižkov Falcons41:68(11:20, 19:36, 31:54)(Melzerová, Treml)
3.03. 2019 09:00Žižkov FalconsSokol Vyšehrad36:37(9:11, 16:16, 20:31)(Průša, Vagnerova)
3.03. 2019 12:00BK Kunratice DDM P10Žižkov Falcons41:59(9:20, 25:33, 28:49)(Beran, Liška)
16.03. 2019 12:30NBK 2007Žižkov Falcons59:37(12:2, 30:18, 49:25)()
16.03. 2019 14:15Žižkov FalconsBK Kladno24:72(3:27, 8:42, 20:56)()
17.03. 2019 10:00Porg BasketŽižkov Falcons47:23(15:11, 21:15, 37:19)(Bakajsa, Borýsková)
17.03. 2019 11:30Žižkov FalconsSoDoPo Štíři61:7(16:0, 30:2, 45:6)(Bakajsa, Borýsková)
13.04. 2019 10:30Sokol VyšehradŽižkov Falcons40:45(9:11, 18:24, 32:33)(Tvrdíková, Vagnerova)
13.04. 2019 13:30Žižkov FalconsBK Kunratice DDM P1068:32(20:2, 38:11, 49:23)(Lahoda, Kohout)
StatistikyČísloJménoVýškaVáhaPoziceOdehráno zápasů2b3bThTh %Body celkemBody na zápasFaulyFauly na zápas
0Adam Krstevski1775002451015/6401084.50281.17
0Adam Batelka0001000/0000.0000.00
0Alexandr Floner16251023500/00100.43100.43
0Štěpán Sedláček1605004408/338112.7551.25
0Daniel Jirout1574402104/0021.0000.00
0David Pršala0003002/15010.3331.00
0David Klein1574902341055/1731994.30150.65
0Jakub Obruča0002100/0021.0021.00
0Jan Vávra164590201508/225321.60190.95
0Jan Pravenec16250010302/0060.6040.40
0Jan Batelka00091106/350252.78101.11
0Josef Nevšímal162500111507/114312.82111.00
0Josef Měkyš1816501630036/925694.31251.56
0Karel Vagner1655302038043/921854.25432.15
0Kyryl Ostapko0009302/0060.6791.00
0Martin Chvátal154390182006/117412.28170.94
0Martin Alan Dušek0007100/0020.2971.00
0Matyáš Sebestyen1493502100/0021.0021.00
0Ondřej Majkus16055022602/150130.59130.59
0Viktor Kapusta000121301/00262.1770.58
0Vojtěch Janeček1605002044040/718954.75170.85
0Vojtěch Bartoš1836302089096/252620310.15291.45