odehraná utkání

HOME - GUEST
BC WIZARDS DDM P10 - SOKOL ZIZKOV
70:59
(PREBOR U11 DIVKY)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV - HB BASKET PRAHA
3:73
(PREBOR U11 DIVKY)
HOME - GUEST
BA SPARTA - SOKOL ZIZKOV
69:35
(PREBOR U11 DIVKY)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV E - ARITMA PRAHA
74:75
(PREBOR B)
HOME - GUEST
SOKOL ZIZKOV B - TESLA - SOKOL ZIZKOV D
112:81
(PREBOR A)

Muži Falcons - Přebor A

Kontakt

Jaroslav Zima, +420 774 582 784, jaroslav-zima@email.cz

Tréninky: středa 19–20:30 (starý sál), pátek 20:30–22 (starý sál)

Soupiska

Hráč Narozen Číslo Výška Váha
Brom Jaroslav 1988 9 199 cm 98 kg
Bříza Matouš 1990 8 200 cm 90 kg
Eichler Jakub 1992 21 194 cm 80 kg
Hubáček Jan 1996 30
Hübner Ondřej 1990 15 192 cm 88 kg
Konopiský Adam 1988 00 182 cm 74 kg
Krbec Martin 1992 16 195 cm 90 kg
Kysela Marek 1991 18 190 cm 90 kg
Mastný David 1990 24 196 cm 99 kg
Mastný Martin 1987 17 198 cm 92 kg
Nekvinda Jan 1988 5 194 cm 84 kg
Poche Sebastián 1988 22 200 cm 105 kg
Pospíšil Jan 1991 6 194 cm 85 kg
Severa Jan 1990 23 197 cm 86 kg
Šťastný Jakub 1989 34 135 cm 198 kg
Velenský Ondřej 1991 10 183 cm 85 kg
Zima Jaroslav 1988 51 184 cm 85 kg
Tax Tomáš 1997 7

10264153-10204088645290529-2888933070705103482-o

Horní řada: Pospíšil Jan, Nekvinda Jan, Mastný Martin, Mastný David, Šťastný „Brumla“ Jakub, Bříza Matouš, Poche Sebastian, Severa Jan, Brom Jaroslav

Spodní řada: Ruml Ondřej, Eichler Jakub, Velenský Ondřej, Kysela Marek, Zima Jaroslav, Hübner Ondřej 


Nahoru

Tabulka

Tým+-S.B.
1.TJ Košíře B1041100:98624
2.BSK Fenix Modřany A1041049:95724
3.Sokol Motol A951155:99423
4.Sokol Dolní Počernice A951153:104023
5.Sokol Žižkov B - TESLA951007:95523
6.VŠTJ Medicina A951021:97123
7.BC JETS Praha861090:96222
8.Stavební fakulta A861127:103222
9.Žižkov Falcons C861070:100922
10.TJ ČZU Praha311915:108517
11.USK Praha C113805:116315
12.Sokol Žižkov D0141018:135614

Nahoru

Rozpis utkání

DatumDomácíHosté
25.01. 2019 20:35Žižkov Falcons CSokol Motol A
29.01. 2019 20:05TJ ČZU PrahaŽižkov Falcons C
8.02. 2019 20:35Žižkov Falcons CStavební fakulta A
25.02. 2019 19:40BC JETS PrahaŽižkov Falcons C
8.03. 2019 20:35Žižkov Falcons CBSK Fenix Modřany A
15.03. 2019 20:10Sokol Dolní Počernice AŽižkov Falcons C
22.03. 2019 20:35Žižkov Falcons CTJ Košíře B
29.03. 2019 20:35Žižkov Falcons CVŠTJ Medicina A

Nahoru

Výsledky

DatumDomácíHostéSkóreČtvrtiny
15.01. 2019 20:45USK Praha CŽižkov Falcons C40:69(13:28, 20:42, 28:61)
11.01. 2019 20:35Žižkov Falcons CSokol Žižkov B - TESLA81:51(11:15, 32:24, 51:32)
14.12. 2018 20:35Žižkov Falcons CSokol Žižkov D105:65(25:19, 55:31, 81:44)
4.12. 2018 19:40VŠTJ Medicina AŽižkov Falcons C67:65(12:21, 30:34, 45:49)
28.11. 2018 20:15TJ Košíře BŽižkov Falcons C93:68(20:20, 46:38, 69:57)
23.11. 2018 20:35Žižkov Falcons CSokol Dolní Počernice A80:71(28:20, 51:37, 64:51)
16.11. 2018 18:30BSK Fenix Modřany AŽižkov Falcons C76:74(25:21, 44:34, 57:56)
9.11. 2018 20:35Žižkov Falcons CBC JETS Praha67:69(18:18, 32:33, 54:47)
29.10. 2018 19:00Stavební fakulta AŽižkov Falcons C100:69(23:23, 51:34, 79:53)
26.10. 2018 20:35Žižkov Falcons CTJ ČZU Praha78:69(22:19, 45:39, 58:49)
24.10. 2018 20:40Žižkov Falcons CUSK Praha C87:81(18:16, 45:33, 61:60)
17.10. 2018 20:10Sokol Motol AŽižkov Falcons C65:79(16:23, 29:39, 44:57)
4.10. 2018 20:40Sokol Žižkov B - TESLAŽižkov Falcons C87:57(24:13, 50:31, 71:42)
26.09. 2018 19:10Sokol Žižkov DŽižkov Falcons C75:91(21:23, 35:49, 45:72)
Nahoru